Home » Новини Львова » Таргани у піцерії: відвідувачка закладу обурена львівським закладом (ВІДЕО)

Таргани у піцерії: відвідувачка закладу обурена львівським закладом (ВІДЕО)

25 січня користувачка соцмереж Ірина Колос поділилася відео, яке зняла у піцерії “Family”, що у Львові на вулиці Широкій, 64. Обурена львів’янка показала, що у їжі на прилавку повзають таргани, при цьому у закладі продовжують обслуговувати відвідувачів.

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, більшість львів’ян були шоковані ситуацією та відзначали, що нещодавно й самі там їли чи навіть приводили туди своїх дітей на святкування днів народжень. Були й такі, хто відзначив – у багатьох закладах на Левандівці і не лише є таргани, тож це не дивина, і що вони особисто не перестануть відвідувати піцерію через таку “дрібницю”.

Адміністрація закладу, у свою чергу, публічно вибачилась перед відвідувачами і зазначила, що вони самі шоковані побаченим.

“Нам надзвичайно прикро і ми вибачаємось перед кожним відвідувачем! Важко підібрати потрібні слова, але я все ж спробую. Перше, що хочеться сказати, що дератизація в закладі проводиться згідно норм щомісячно і на це у нас, звичайно, є всі підтверджуючі документи. Друге, нам важко пояснити чому сталась сьогодні така ситуація, яку ми можемо бачити на відео. Можливі припущення: вентиляційні канали, підвальні приміщені, прилеглі будівлі тощо. Третє, ми вже почали розбиратись чи це не провакація, але в будь якому випадку ми обов’язково проведемо ряд усіх необхідних заходів щоб все сприяло правильній та безпечній роботі і саме головне безпеці наших відвідувачів! Вже прийняті всі необхідні міри. Такого більше не повториться”, – написав Міша Грабовенський у день публікації відео.

Уже сьогодні, 28 січня, той самий представник закладу зауважив, що у піцерії на наступний день провели генеральне прибирання, щоб виявити проблему з тарганами, але їх вони не знайшли. Попри це, адміністрація звернулась до компанії DEZMAN, яка за допомогою найсучасніших засобів обробить приміщення закладу, у зв’язку з цим сьогодні заклад має скорочений робочий день, а завтра зранку буде ще одне генеральне прибирання. З компанією також укладуть договір на подальший контроль ситуації та негайне втручання в разі виявлення небезпеки.

Цей допис уже прочитано 1840 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: