Ситуація на Авдіївському напрямку: ворог використовує нову тактику

В Авдіївці тривають вуличні бої, де окупанти використовують малі штурмові групи. Ситуація є динамічною і може змінюватися щогодини. Про це повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ “Таврія” Дмитро Лиховій у телемарафоні 14 лютого.

Лиховій розповів про ситуацію на Авдіївському напрямку фронту: “Станом на зараз ситуація на лінії бойового зіткнення є динамічною і може змінюватися буквально щогодини. Наші війська докладають всіх можливих зусиль, щоб утримувати визначені позиції.”

“На той випадок, якщо основна логістична артерія буде перерізана противником, наше командування передбачило запасні шляхи постачання”, – додав Лиховій.

Також було відзначено, що ворожа тактика в районі Авдіївки змінилася: з “м’ясних штурмів” перейшли до малих штурмових груп.

“У Авдіївці вже кілька днів тривають вуличні бої. Це диктує обстановка – певну зміну тактики”, – пояснив Лиховій.

Речник ОСУВ “Таврія” також зазначив, що на невеликому відрізку фронту на Авдіївському напрямку російські війська використовували малі штурмові піхотні групи з п’яти-шести бригад.

“Ці цифри свідчать про інтенсивність боїв та ворожу навалу”, – підкреслив він.

Згідно з повідомленням Генштабу ЗСУ, українські війська на Авдіївському напрямку стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат. Протягом доби було відбито 20 атак у районі Авдіївки та ще чотири – біля Невельського на Донеччині.

Нагадаємо, що ситуація залишається напруженою, але контрольованою, адже ворог зосередив близько 50 тисяч осіб особового складу на Авдіївському напрямку.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: