Синютка пропонує притягнути до відповідальності блокувальників кордону

Сьогодні, 10 січня, активісти блокували три пункти пропуску на кордоні з Польщею.

Голова Львівської адміністрації Олег Синютка в коментарі Tvoemisto.tv каже, що такі міри є неприпустимими і що новий закон захищає українських товаровиробників.

«Треба чітко зрозуміти, що ми маємо стояти на інтересах українського товаровиробника. Я вважаю, що контрабандисти, не дивлячись на те, організовані вони чи поодинокі, чи йдуть вони в партії з хабарниками з митних та інших структур, не можуть стояти на заваді розвитку України. Тому будь-які речі, що пов’язані з контрабандою в тих чи інших формах мають бути попереджені, а у випадку повторення, особи, які здійснюють такі речі, мають бути притягнуті до відповідальності», – сказав він.

За словами Синютки, люди, які заробляли на ввезенні товарів з-за кордону, сьогодні мають можливість отримати роботу на підприємствах та в організаціях Львівщини, у багатьох з яких зараз є брак працівників.

«Моя чітка позиція: люди не мають втратити свої заробітки. І в них є можливість зберегти їх, а контрабандисти втратять свої надприбутки і ті дрібнички, які вони зі свого барського плеча роздавали, використовуючи наших людей, що перевозили контрабандні товари, як рабів», – каже він.

Також він зазначив що ті, хто блокував дороги, маюуть бути притягнуті до відповідальності. У той же час речниця Патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій зазначила, що притягувати до відповідальності за сьогоднішні протести нікого не будуть, оскільки акція була мирною, без сутичок, і активісти ходили по пішохідному переходу.

Цей допис уже прочитано 762 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: