Син Байдена визнаний винним у справі з незаконною зброєю

Сина президента США Хантера Байдена визнали винним у справі про незаконне зберігання зброї. Присяжні визнали його винним за всіма трьома пунктами звинувачення після трьохгодинного обговорення. Про це повідомляє Associated Press.

Після оголошення вердикту Хантер Байден залишив зал суду в супроводі своєї дружини Мелісси та першої леді США Джилл Байден.

За даними Associated Press, Байдену загрожує до 25 років ув’язнення за всіма пунктами звинувачення. Однак, остаточний вирок буде залежати від судді. Суддя Меріеллен Норейка зазначила, що зазвичай винесення вироку займає близько 120 днів після оголошення вердикту, але конкретна дата поки що не призначена.

Президент США Джо Байден прокоментував рішення присяжних, заявивши, що він прийме це рішення і продовжить поважати судовий процес. Байден також підкреслив, що він і перша леді завжди будуть підтримувати свого сина.

“Багато сімей, у яких близькі люди боролися з наркоманією, розуміють, що таке гордість за те, що людина вийшла на інший бік і виявилася такою сильною і стійкою в процесі одужання”, – додав президент США.

У жовтні 2018 року Хантер Байден при купівлі револьвера Colt Cobra 38SPL надав неправдиву інформацію продавцю, стверджуючи, що він не вживає наркотиків. За надання “свідомо хибної та фіктивної письмової заяви” проти нього було порушено справу, розгляд якої розпочався минулого тижня.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: