Свято Сиру і Вина у Львові

20-22 жовтня у Львові проходить щорічний цікавий гастрономічний захід.

Вже кілька років поспіль в кінці жовтня біля Палацу Потоцьких у Львові проходить Свято Сиру і Вина! Кожного року організатори фесту вдосконалюють та урізноманітнюють програму Свята. Постійні відвідувачі знають, що тут, окрім вина від різних українських виробників (в тому числі, і домашнього) та великої кількості сирних лавок, можна побачити декор, прикраси, листівки, поласувати вуличною їжею, десертами, і все це під виступи українських та зарубіжних виконавців.

Свято Сиру та Вина і справді є одним з найочікуваніших заходів осені у Львові. Минулого року площа перед Палацом Потоцьких була заповнена відвідувачами, декорації з сіна та гарбузів створювали теплу атмосферу, чи не біля кожного прилавку можна було зігрітися гарячим глінтвейном – як класичним, так і звареним за смачними рецептами. Гурмани приходять сюди в усі три дні Свята: адже кожен день – це нова розважальна програма. Цього року обіцяють виставку  картин вином, наприклад.

Ціна квитка, який дозволяє відвідати всі три дні Свята – 40 грн. Замовити квитки можна на GASTROLI.UA або придбати у касі безпосередньо на місці.

 

Свято Сиру і Вина у ЛьвовіСвято Сиру і Вина у Львові

Свято Сиру і Вина у ЛьвовіСвято Сиру і Вина у Львові

Більше фото та інформації на офіційних сторінках заходу у мережі Facebook та на сайті.

Фото: https://afisha.vash.ua http://prolviv.com/ http://lviv-online.com/ua/

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: