Home » Новини України » Священику, який скоїв ДТП в стані алкогольного сп’яніння, заборонено проводити священнослужіння.

Священику, який скоїв ДТП в стані алкогольного сп’яніння, заборонено проводити священнослужіння.

Внасліжок скоєної священиком ДТП постраждало двоє людей.

Архиєпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон (Процик) відреагував на скандальний випадок із ДТП, яку у стані алкогольного сп’яніння скоїв настоятель храму св. праведної Улянії Ольшанської о. Дмитро. Указом від 9 листопада 2017 року архиєрей заборонив отцю священнодіяти та відстронив від обов’язків настоятеля, – про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України. 

“Згідно 42 Правила святих апостолів Портоєрей Дмитро звільняється від обов’язків настоятеля парафії св. праведної Улянії Ольшанської м. Рівне і забороняється у священнослужінні», – йдеться в указі архиєпископа Іларіона.

9-го листопада на трасі Київ-Чоп цей священик влаштував ДТП Очевидці кажуть, що він підрізав один із автомобілів. У результаті цього сталося зіткнення ще з двома машинами – двоє людей постраждали. Одразу після аварії священик намагався утекти із пляшкою горілки. Коли ж його затримали правоохоронці, та провели тест на вміст алкоголю, результат показав більше 3 проміле.

Фото: Релігійно-інформаційна служба України

Цей допис уже прочитано 680 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: