Суддю Київського апеляційного суду заарештовано за корупційні схеми

Вищий антикорупційний суд заарештував суддю Київського апеляційного суду Віктора Глиняного в рамках справи про корупцію. Рішення було ухвалено на засіданні 7 грудня. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook, а також через трансляцію судового засідання.

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але з можливістю внесення застави у розмірі 4 997 608 гривень. Запобіжний захід для судді Глиняного обрано на 60 діб.

Справа стосується хабаря в розмірі 35 тисяч доларів, який чотири судді Київського апеляційного суду, включаючи Віктора Глиняного, намагалися отримати за ухвалення рішення на користь певної сторони. Іншими фігурантами справи є судді Юрій Слива, Ігор Паленик і В’ячеслав Дзюбін.

29 листопада Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура дали детальну інформацію про корупційну схему суддів. Вони отримували хабарі за видачу “потрібних” рішень. За версією слідства, один із суддів пропонував задовольнити скаргу щодо скасування арешту майна приватного товариства, зокрема, майна “Мотор-Січі”, повітряних суден екс-керівника підприємства В’ячеслава Богуслаєва.

Після отримання підозри 30 листопада чотирьом суддям Київського апеляційного суду було повідомлено про підозру, і Вища рада правосуддя дала згоду на їх тримання під вартою.

ВАКС 5 грудня заарештував суддів Ігоря Паленика та Юрія Сливу з можливістю вийти під заставу.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: