Суд у Львові: Адвокатка ОПЗЖ обвинувачується у державній зраді та вимагає закритого судового розгляду

23 лютого, у Галицькому районному суді міста Львова відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу «тримання під вартою» проросійській адвокатці Новицькій Світлані. Вона, як відомо, підозрюється у державній зраді. Про це повідомляє Lemberg News.

Світлана Новицька заявила про відвід в ході судового засідання, але відповідну заяву розглянули і відхилили.

Суддя Стрельбицький В.В. розглянув два клопотання – одне з них стосувалося обрання запобіжного заходу для Новицької, а інше арешту її майна. Під час розгляду слідчий долучив копії відеозапису проведення слідчих дій. Підозрювана сказала, що хоче переглянути відеозаписи, які додадуть до справи, і що вона не ознайомлена з матеріали щодо клопотання про арешт її майна.

Суд у Львові: Адвокатка ОПЗЖ обвинувачується у державній зраді та вимагає закритого судового розгляду

Фото Lemberg News

Під час засідання Світлана Новицька висловила бажання мати закритий розгляд її справи. Однак прокурор і слідчий стверджували, що немає ризику розголошення конфіденційної інформації, тому суд не погодився з її запитом.

Суддя Стрельбицький оголосив перерву, щоб дати час підозрюваній ознайомитися з матеріалами. Відповідно наступне засідання призначене на понеділок, 26 лютого.

У залі засідань під час судового розгляду були присутні вільні слухачі. Серед яких були ЗМІ, активісти та військові. Після закінчення судового розгляду, вони зібралися біля входу до будівлі суду з плакатами: «Посібників Медведчука в тюрму!!!», «Судді не повинні підігрувати Медведчуку!!!».

Суд у Львові: Адвокатка ОПЗЖ обвинувачується у державній зраді та вимагає закритого судового розгляду Суд у Львові: Адвокатка ОПЗЖ обвинувачується у державній зраді та вимагає закритого судового розгляду Суд у Львові: Адвокатка ОПЗЖ обвинувачується у державній зраді та вимагає закритого судового розгляду

Фото Lemberg News

Зазначимо, адвокатка Новицька Світлана протягом 2014-2024 років з ідейних міркувань захищає виключно громадян України, які затримувалися за вчинення державної зради, посягання на територіальну цілісність недоторканість України, сприяння терористичній діяльності незаконних збройних формувань «ДНР/ ЛНР», колабораційну діяльність.

Із числа відомих клієнтів Новицької С.В. є голова ОПЗЖ Львівської області Інна Іваночко, запорізький журналіст Павло Волков, який розробляв медійні матеріали за завданням т. зв. «комітету соціальних комунікацій «ДНР», працівників каналу «новоросія тв» Євгенія Тимоніна, Дмитра Васильця та інші.

Правові послуги даної адвокатки оплачуються за рахунок спеціалізованих фондів рф «россотруднічество», «фонд поддержкі і защіти соотечественніков», посольства рф (до лютого 2022 року) в Україні. Відпрацьовуючи отримані кошти з росії, Новицька С.В. надала ряд інтервʼю про свою діяльність на ресурсах «YouTube» («PolitWera», «Канал «ДНК», «На самом деле с Сергеем Веселовским»), соцмережах «Вконтакте», «Однокласники», пропагандистських сайтах рф. Новицька заявила, що в Росії «СВО, у нас воєнний стан, а війну фактично ніхто не оголошував».

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: