Суд повернув поліції справу на доопрацювання: плавець, якого понад десятеро поліцейських ловили у Гідропарку уникнув штрафу

Дніпровський суд Києва повернув адмінпротокол на Валентина Бур’янова, затриманого поліцією в Гідропарку.

Відео судового засідання опубліковане на сторінці Бур’янова у Фейсбук, пише Судовий репортер.

«6.04.2020 о 12-30 за адресою м.Київ, Гідропарк перебував в парку не вдягнутий в засоби індивідуального захисту, чим порушив постанову Кабінету Міністрів №211 від 11.03.2020… Про свідків прочерки стоять! Правопорушенням шкоди не заподіяно… Поняті – теж якісь прочерки… галочки стоять… Підписи понятих – знову стоять якісь прочерки», – коментував протокол суддя Дзюба.

Захист на початку засідання повідомив, що має свого свідка, який чекає в коридорі. Почувши, що зачитав суддя, адвокат заявив, що свідок вже не потрібен, але запропонував переглянути 5-хвилинне відео Магнолія.ТВ моменту затримання Бур’янова.

Однак суддя вирішив, що це передчасно, оскільки протокол та інші матеріали складені неналежним чином.

«Вимоги до протоколу визначені чітко кодексом. З протоколу бачу, що нема свідків. А ви мені повідомляєте, що Магнолія.ТВ, якийсь журналіст… В Гідропарку серед білого дня не було жодного свідка?!. Не можу порушувати закони і розглядати те, чого нема взагалі тут!» – обурювався Дзюба.

Протокол повернули поліції на доопрацювання.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 68 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: