Суд покарав працівника «Львівобленерго», який занижував показники лічильника

Вже колишній працівник ПрАТ «Львівобленерго» встановлював для людей лічильники, які недораховували електроенергію, і заробляв на цьому гроші. Зрештою, чоловік повністю визнав свою провину, а Личаківський районний суд змусив його виплатити штраф.

Про це повідомляє Zik з посиланням на прес-службу «Львівобленерго».

Як зазначають, 30-річний чоловік за певну суму встановлював лічильники, які недораховували електроенергію на 50-70%. А спіймали чоловіка «на гарячому».

«Підозрюваний зняв лічильник електроенергії за адресою споживача, аби втрутитися в його роботу та зменшити показники обліку і отримав частину неправомірної вигоди в сумі 2 000 грн. Решту обумовленої суми – у розмірі 3000 грн, мав отримати після завершення обіцяних робіт і, таким чином, був викритий», – йдеться у повідомленні.

Логічного завершення справа набула 3 листопада 2017 року, коли відбулося відкрите засідання Личаківського районного суду м. Львова. При виборі міри покарання, суд прийняв до уваги, що чоловік у вчиненому щиро розкаявся та має на утриманні двох малолітніх дітей.

«Суд виніс вирок: визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення ч.3 ст. 354 КК України, звільнити від кримінальної відповідальності (враховуючи обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання), натомість призначити покарання у вигляді штрафу в максимальному розмірі передбаченого в межах санкцій ч.3 ст.354 ККУ. Підсудний також зобов’язаний відшкодувати на користь держави усі фінансові витрати, здійснені на проведення судово-трасологічної та судово-дактилоскопічної експертиз», – зазначають у «Львівобленерго».

Цей допис уже прочитано 883 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: