Суд арештував всі автобуси АТП-1

Через борги перед ЛАЗом, суд арештував автобуси комунального підприємства АТП-1 у Львові. 

Про це під час сьогоднішньої зустрічі з громадою міста розповів мер Львова Андрій Садовий.

За словами міського голови, наразі арештованими є всі автобуси, які має в своєму розпорядженні комунальне підприємство – а це 140 одиниць транспорту, які кусують на маршрутах міста.

“На АТП-1 працює 410 людей і всі ці люди є сьогодні під питанням, бо якщо ці всі автобуси арештують, вони можуть залишитись без роботи. До того ж велика частина транспортного сполучення міста буде паралізована”, – зазначив Андрій Іванович.

На думку Садового, врятувати ситуацію можна лише сплативши 19 мільйонів гривень боргу фірмі “Отимум Фактор”,  яка пов’язана з колишнім керівником ЛАЗу, російським олігархом Ігорем Чуркіним. 

Нагадаємо, що ця сума це – борг міста перед ЛАЗом за автобуси, які були придбані міською владою перед початком футбольного Євро-2012.

Як повідомляє сайт 032, 5 жовтня на сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу щодо підписання Меморандуму про співпрацю між ТзОВ “Оптимум Фактор”, ЛК АТП-1, “Львівтеплоенерго” і “Львівводоканалом”. Згідно з меморандумом, АТП-1 визнає наявну заборгованість перед “Оптимум Фактор” у розмірі 19 мільйонів 585 тисяч 266 гривень та зобов’язується звернутись до міської ради щодо розгляду питання про надання коштів міського бюджету м. Львова на виплату боргу. Та вже 26-го жовтня народні обранці вирішили скасувати цю угоду через те, що вже після підписання документу з’ясувалося, що керівництво ЛАЗу має борги перед працівниками заводу. 

Цей допис уже прочитано 848 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: