Home » Новини Львова » Студенти протестують під стінами Львівської міськради

Студенти протестують під стінами Львівської міськради

У понеділок, 1 липня, стінами львівської ратуші розпочалася акція «Stop IFOM».

Про це повідомили в понеділок, 1 липня, на сторінці ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook».

 «Це студенти, які проти здачі американських тестів. «IFOM» («International Foundations of Medicine») – іспит з Міжнародних основ медицини, який розробляється однією з найавторитетніших у світі атестаційних рад – Національною радою медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки («NBME» («National Board of Medical Examiners»)). В Україні іспит «IFOM» адмініструється Центром тестування при МОЗ України спільно з «NBME».

«Як вказано на сайті центру оцінювання, за змістом тестові завдання «IFOM» охоплюють питання внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії, психіатрії, акушерства та гінекології, які повинні знати студенти будь-якої країни світу, навчаючись на останньому курсі вищого медичного навчального закладу. Однак студенти-медики кажуть, що українці вчаться за застарілими підручниками, і якщо у світі підготовка до цього тесту починається за два роки, то в Україні просто неможливо встигнути підготуватися. Більше того, тестування є обов’язковим»

Студентка Івано-Франківського національного медичного університету Ганчак Оксана пояснила:

«Іспити, які нам впроваджують, не відповідають програмі навчання, ми вважаємо, що на нас не те щоб ставлять експерименти, але не дають можливості підготуватися. На протести збираються тисячі студентів в різних містах України, студенти всієї країни скинулися грошима щоб найняти адвокатів».

Цей допис уже прочитано 153 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: