Home » Новини Львова » Станом на сьогодні у Львові вакцинували від кору понад 9000 дітей

Станом на сьогодні у Львові вакцинували від кору понад 9000 дітей

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, з 15 січня станом на 20 лютого щеплення від кору в поліклініках міста зробили 9165 дітям, що є найбільше за аналогічний період попередніх років.

Порівнюючи динаміку захворюваності на кір в січні і лютому 2018 року, то вона залишається приблизно на одному ріні, тенденції до збільшення немає. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Цей процес буде тривати, за прогнозами, до травня, ми постійно будемо мати приріст, і ті, які захворіли швидше, вже одужали. Захворілі переносять захворювання без ускладнень, померлих від кору немає. Якщо порівнювати динаміку січня і лютого, то можна прогнозувати, що в лютому кількість зареєстрованих захворілих на кір не буде більшою, ніж було в січні. Бо в січні в нас було зареєстровано 180 випадків кору, в лютому станом на 20 число маємо 100 захворілих.  

Активність щодо вакцинації в місті достатньо висока – від 15 січня провакциновано 9 165 осіб, поствакцинальних ускладнень ні в кого не зафіксовано. Вакцин є достатньо, щоб провести необхідну кількість щеплень дітям», – зазначив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Нагадаємо, кір – гостре вірусне захворювання, яке небезпечне своїми ускладненнями: воно може спричинити пневмонію, отит та інші бактеріальні інфекції, енцефаліт. Люди, які двічі щеплені, і люди, які перехворіли на кір, мають стійкий імунітет до захворювання. Проте ті діти і ті дорослі, які не вакциновані і не хворіли на кір, мають високий ризик захворіти.

Цей допис уже прочитано 317 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: