Home » Новини Львова » Стало відомо, скільки тварин прилаштували працівники ЛКП «Лев»

Стало відомо, скільки тварин прилаштували працівники ЛКП «Лев»

Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, у 2017 році працівниками ЛКП «Лев» відловлено 851 собака та 385 котів, а прилаштовано 480 собак та 65 котів.

«Використовуючи досвід Європи, Львів запропонував власну модель гуманного регулювання чисельності безпритульних собак. На основі цього у місті Львові діє «Програма  регулювання  чисельності  безпритульних тварин у м. Львові на 2015 – 2020 роки», пише Гал-інфо.

Основною метою Програми є зменшення кількості безпритульних тварин у Львові на основі гуманного та відповідального ставлення до них, забезпечення громадського контролю за дотриманням правил утримання тварин та прийняттям рішень щодо здійснення евтаназії тварин, вживання заходів щодо охорони тваринного світу і створення більш комфортних умов для життя людей.

Програма виконується способом організації відлову безпритульних тварин із застосуванням нової методики біостерилізації та сучасної технічної бази. Відлов, стерилізацію з післяопераційною перетримкою, щеплення, профілактичні обробки та повернення безпритульних тварин на місце мешкання здійснює ЛКП «Лев». Протягом 2017 року працівниками ЛКП «Лев»  відловлено 851 собака та 385 котів. Одним із завдань вищевказаної Програми є обов`язковість прилаштування тварин у нові родини. З цією метою на базі ЛКП «Лев» організовано Центр адопції (усиновлення), де зібрано усю базу безпритульних тварин міста. Запровадження цього центру дало можливість прилаштувати 480 собак та 65 котів та суттєво знизити ризик повернення тварини.  На сьогоднішній день на вулицях Львова залишаються 412 безпритульних тварин», – зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Цей допис уже прочитано 571 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: