США зазначили, що не будуть втручатися в кадрові рішення України

Радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Українська влада самостійно приймає рішення щодо кадрових питань в ЗСУ. Влада США не втручається у цей процес. Про це повідомляється у програмі Face the Nation американського телеканалу CBS News.

«Кадрові рішення в Збройних силах України – це питання української влади. Це не те питання, в яке уряд США повинен втручатися. Тому ми залишилися осторонь кадрових рішень. І, звичайно, це суверенне право України і право Президента України приймати свої кадрові рішення», – сказав він.

Салліван також підкреслив, що США вже повідомили українському уряду, що не мають наміру втручатися у військові кадрові питання України.

Раніше у соцмережах з’явилися повідомлення про те, що Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо відставки головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Проте прессекретар глави держави Сергій Никифоров заперечив цю інформацію, стверджуючи, що “немає предмета розмови, звільнення Залужного я спростовую”.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов 2 лютого підтвердив, що на той момент документа про відставку Залужного не існує.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: