Home » Новини Львова » США інвестує кошти у будівництво студмістечка для Львівського університету

США інвестує кошти у будівництво студмістечка для Львівського університету

В Українському католицькому університеті сподіваються отримати перший транш ще цього року.

Український католицький університет отримає 6,2 млн доларів кредиту від американської урядової організації з розвитку OPIC (Overseas Private Investment Corporation) для розбудови студмістечка, зокрема для будівництва нового гуртожитку на вул. Стрийській. Про це повідомив Любомир Тарновський, який координує роботу команди, що відповідає за реалізацію Стратегії УКУ.

«Загальна сума проекту становить 12 млн доларів США. OPIC погодилась надати кредит на суму 6,2 млн доларів строком на 12 років. На цьому етапі розробляють кредитний договір, і ми сподіваємося отримати перший транш у 2018 році», — говорить Любомир Тарновський.

На сайті OPIC вказано, що шляхом розширення академічних і житлових будівель в університеті розраховують у найближчі роки збільшити кількість студентів на 50%. Крім цього, мають зрости й стипендії.

США інвестує кошти у будівництво студмістечка для Львівського університету

Нагадаємо, 1 червня виконком Львівської міської ради погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва нового гуртожитку на території студмістечка УКУ. Колегіум розрахований на 300 студентів. Окрім житлових кімнат, там облаштують театр, студентський уряд та спортивний гурток. Проектування нового гуртожитку виконувала приватна компанія «АВР Девелопмент».

Повідомляє: ТвоеМisto

Цей допис уже прочитано 371 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: