Справа щодо “Львівського арсеналу” передана передано до НАБУ

Генеральна прокуратура України передала до НАБУ матеріали кримінального провадження щодо підписання контракту міністерством оборони з “Львівським арсеналом” на поставку боєприпасів. Справа стосується ймовірної схеми розкрадання державних коштів на суму майже 1,5 мільярда гривень. Про це повідомляє УНН.

Рішення про передачу матеріалів до НАБУ було прийнято після розгляду судом клопотань про обрання запобіжних заходів підозрюваному Олександру Лієву, колишньому керівнику Департаменту військово-технічної політики.

Слідство виявило схему розкрадання державних коштів при закупівлі 100 тисяч мінометних пострілів для Збройних Сил України. При цьому, кошти, які були арештовані, не мали конкретного власника, а знаходилися на рахунках “Львівського арсеналу”.

Олександр Лієв, якого звинувачують у сприянні цій схемі, був затриманий у січні 2024 року, але Вищий антикорупційний суд відмовив прокуратурі у застосуванні запобіжних заходів.

Слідчі вважають, що зловмисники намагалися вкрасти кошти, призначені на закупівлю боєприпасів. Ця справа є однією з численних антикорупційних розслідувань в Україні.

Наразі Спеціалізована антикорупційна прокуратура не отримала матеріали справи та не розглядала їх.

Нагадаємо, що Олександр Лієв покинув посаду керівника Департаменту військово-технічної політики Міністерства оборони рік тому за власним бажанням, але його причетність до зазначених порушень стала об’єктом розслідування після затримання.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: