Home » Новини України » Сполучені Штати почали підготовку до направлення в Чорне море військового корабля.

Сполучені Штати почали підготовку до направлення в Чорне море військового корабля.

Це є реакцією Сполучених Штатів на дії Росії проти України поблизу Керченської протоки – ЗМІ.

Сполучені Штати почали підготовку до направлення в Чорне море військового корабля.

Сполучені Штати почали підготовку до направлення в Чорне море військового корабля через напруженість в регіоні після захоплення Росією українських кораблів з екіпажами, – про це повідомляє “ВВС Україна”.

Повідомляється, що американські військові звернулись до Державного департаменту, аби той проінформував Туреччину про можливі плани заходу військового корабля США в Чорне море – це є реакцією Сполучених Штатів на дії Росії проти України поблизу Керченської протоки.

США зобов’язані повідомляти про такі речі Туреччину згідно з Конвенцією Монтре від 1936 року, яка регулює проходження військових суден через Босфор і Дарданелли, що з’єднують Середземне море з Чорним морем.

Відповідно до правил договору, країни, які не мають берегової лінії на Чорному морі, повинні перед проходом через протоку попередити Туреччину щонайменше за 15 днів.

Представник Державного департаменту США наголосив: “Сполучені Штати діють відповідно до умов Конвенції Монтре. Однак ми не будемо коментувати характер нашої дипломатичної переписки з урядом Туреччини”.

Двоє американських чиновників заявили, що сенс повідомлення Туреччині полягає в тому, щоб надати флоту можливість перемістити військовий корабель у цей район, але цей варіант не обов’язково буде обраний.

Фото: Слово і Діло

Цей допис уже прочитано 114 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: