Спікер Палати представників США планує законопроєкт щодо допомоги Україні з нововведеннями

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що після завершення великодніх канікул він має намір представити на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні з “важливими нововведеннями”. Про це повідомляє The Hill

В інтерв’ю програмі Sunday Night in America With Trey Gowdy Джонсон підкреслив складне становище, в якому він опинився, маючи історично вузьку більшість у Палаті представників. Проте він заявив, що працює над пакетом заходів і планує його представлення на розгляд після канікул.

«Ми говорили з усіма членами, особливо зараз, під час роботи в окрузі. Коли ми повернемося після цього періоду роботи, ми будемо просувати продукт (законопроєкт з допомогою Україні – ред.), але я думаю, що він буде мати деякі важливі нововведення», – сказав він.

Джонсон зазначив, що нововведення можуть включати надання кредиту Україні та закон щодо конфіскації заморожених активів РФ (REPO). Цей закон надає президенту право заарештовувати російські суверенні активи, заморожені в США. А потім передавати їх Україні для використання проти Росії.

Джонсон також висловив можливість налагодження експорту природного газу зі Сполучених Штатів. Це може позбавити Росію значної частини доходів від його продажу за кордоном.

Варто відзначити, що нове голосування за законопроєкт відбудеться не раніше 9 квітня.

Нагадаємо, що 13 лютого Сенат США у фінальному голосуванні підтримав законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню у 95 млрд доларів. З цієї суми 60 млрд доларів припадає на Україну. Документ має бути схвалений у Палаті представників перед направленням на підпис президенту США Джо Байдену.

Раніше Спікер Палати представників заявив, що республіканці готують інший законопроєкт з підтримкою України. Він включає допомогу “в кредит” у частині закладених асигнувань.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: