Спецпредставник Китаю розпочне місію у Європі для вирішення української кризи

Лі Хуей, спеціальний представник уряду Китаю у справах Євразії, планує відвідати кілька країн. Включаючи Росію, штаб-квартиру ЄС, Польщу, Україну, Німеччину та Францію, починаючи з 2 березня. Ця місія присвячена другому раунду човникової дипломатії з метою сприяння політичному розв’язанню української кризи. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ Китаю.

Президент України Володимир Зеленський вперше висунув “формулу миру” під час виступу на саміті G20 у листопаді 2022 року. Він зазначив, що це може служити ключем до зупинення російського повномасштабного вторгнення. У зусиллях щодо мирного врегулювання конфлікту, Зеленський акцентує на важливості залучення Китаю, який вже визначається як гравець з великим впливом у світі.

Раніше член Федеральної ради Швейцарії Ігнаціо Кассіс також висловив переконання, що Китай повинен бути активно залучений до миротворчих ініціатив, спрямованих на припинення війни між Україною та Росією.

Незважаючи на інтерес та заклики, Міністерство закордонних справ Китаю поки не прийняло участь у форумі за “формулою миру”. У відповіді на це вони наголосили, що Китай підтримує всі зусилля, спрямовані на досягнення миру в регіоні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: