Соратник Зеленського Сивохо похвалився «своєю командою» в окупованому Донецьку

Колишній радник секретаря РНБО, соратник президента України Володимира Зеленського Сергій Сивохо викликав масу обурення серед українців після того, як похвалився покладанням квітів 9 травня в окупованому бойовиками Донецьку.

Звіт про це Сивохо опублікував на своїй сторінці в Facebook.

“Такий день … У Києві, Краматорську та Донецьку наша команда поклала квіти в пам’ять про тих, хто віддав свої життя заради наших. З Днем Перемоги, Земляки! З Днем Перемоги, українці!” – написав Сивохо.

Соратник Зеленського Сивохо похвалився «своєю командою» в окупованому Донецьку

Соратник Зеленського Сивохо похвалився «своєю командою» в окупованому Донецьку

Українці з негативом сприйняли такий жест Сивохо. Багато в коментарях запропонували йому залишитися в окупованому місті, а також звернулися до СБУ з проханням провести перевірку.

“У Донецьку? Чи можна це трактувати як чістуха за пособництво окупантам?”, “Ваша команда в Донецьку ?? .. Вибачте, а ви в чиїй команді?”, “Ти вже Донецьк повернув ??? Або наша команда це ватажки недореспублік? “,” Наша команда в Донецьку !! ?? “,” І в Донецьку? Разом з Пушиліним? Що ж ти обмежив можливість скрін розмістити? Я б тобі фото з Пушиліним в Донецьку прифотошопила”, – пишуть українці під постом Сивохо.

Соратник Зеленського Сивохо похвалився «своєю командою» в окупованому ДонецькуСоратник Зеленського Сивохо похвалився «своєю командою» в окупованому Донецьку

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 377 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: