Соліст Львівської опери відкинув звинувачення у фінансуванні «ДНР»

Соліст Львівського театру опери та балету імені Крушельницької Микола Санжаревський відкинув озвучені проти нього звинувачення в антиукраїнській пропаганді.

Про це він сказав у коментарі Zaхid.net.

Він, зокрема, розповів, що ще з 2014 року не може ані зайти, ані відновити пароль від своєї сторінки «Вконтакте», з якої були поширені дописи від сепаратистських спільнот.

За його словами, СБУ вже проводила перевірку звинувачень щодо причетності та підтримки львівським артистом терористів. Санжаревський повідомив, що тоді перевірка не виявила його причетності до лояльності сепаратизму.

«Але, судячи з повторного резонансного звинувачення, я вимушений буду запросити нову перевірку (чи щось на кшталт цього), оскільки такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили, та назавжди сплюндрувати моє ім’я», — зазначив він.

Нагадаємо, Миколу Санжаревського внесли у базу сайту «Миротворець». На сайті Санжаревський значиться як «пособник терористів». 

Його звинувачують у «проведенні антиукраїнської пропаганди» та «зборі коштів для бойовиків ДНР».

Микола Санжаревський — соліст балету в Львівській опері. Також він є арт-директором у Львівській школі академічного та сучасного балету.

Цей допис уже прочитано 841 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: