Home » Новини Львова » Сьогодні збільшено кількість транспорту, який курсує до кладовищ.

Сьогодні збільшено кількість транспорту, який курсує до кладовищ.

Заїзд приватного транспорту на територію кладовищ є забороненим.

У зв’язку з очікуваним збільшенням пасажиропотоку до міських кладовищ, сьогодні, 1 листопада, а також 3 та 4 листопада, буде підсилено рух громадського транспорту, який курсує до кладовищ, – про це повідомляє Управління транспорту Львівської міської ради.

«З метою забезпечення перевезення мешканців Львова до Сихівського кладовища, організовано заїзд автобусів маршруту № 38. Також буде збільшено кількість тролейбусів на маршруті № 11 до 4 одиниць у вищевказані дні. До Голосківського кладовища також буде збільшено кількість автобусів на маршруті № 55 — до 4 одиниць. Усі автобуси на цих маршрутах курсуватимуть, відповідно до затвердженого розкладу руху», — повідомили в Управлінні транспорту ЛМР.

Згідно із законодавством, заборонено заїзд приватного транспорту на територію кладовищ. Заїзд легковими автомобілями буде дозволений з 16.00 до 18.00 год. для відвідування родинних поховань людям з інвалідністю та особам похилого віку, які не здатні пересуватися самостійно і потребують перевезення на автотранспорті.

Цей допис уже прочитано 9 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: