Home » Новини Львова » Сьогодні під ЛОДА відбувся масовий страйк шахтарів.

Сьогодні під ЛОДА відбувся масовий страйк шахтарів.

Шахтарі разом із чиновниками підготували звернення до Кабінету міністрів України та Адміністрації Президента України.

«Сьогодні ми передамо звернення уряду України та президентові і, залежно від того, яка буде реакція на проблему, будемо далі працювати щодо цього питання. Цю проблему ми усвідомлюємо і, так само, як і в засобах захисту ми разом із профспілками дотиснули свою позицію, і щодо підняття заробітної плати, переконаний, що вирішимо спільно проблему із виплатою зарплати за видобуте вами вугілля», — повідомив очільник Львівської області Олег Синютка.

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що станом на 2-ге листопада, шахтарям ДП «Львіввугілля» виплатили тільки 30% заробітної плати за вересень 2018 року, борг по зарплаті за вересень — 97 мільйонів гривень, за жовтень — 146 мільйонів гривень, – пише “Громадське”. 

Гірники вимагали погашення заборгованості, фінансування шахти «Межирічанська» та «Степова», а також належного фінансування засобів охорони праці. У Патрульній поліції Львівщини повідомили, що в акції протесту взяло участь близько чотирьох сотень гірників. Згодом до протестувальників вийшов очільник ОДА Олег Синютка та запросив на перемовини.

Джерело та фото: Громадське 

Цей допис уже прочитано 13 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: