Home » Новини Львова » Сьогодні на Львівщину завітав Петро Порошенко.

Сьогодні на Львівщину завітав Петро Порошенко.

Президент проінспектував будівництво гуртожитків для військових.

 

Президент України Петро Порошенко проінспектував спорудження гуртожитків для військових у селі Старичі, що поблизу Яворівського полігону на Львівщині, – повідомляє “ZIK”.

Президент подякував робітникам, які працюють на будівництві і завдяки яким українські військові зможуть жити в нормальних умовах.

«Я приїхав сюди, щоб присоромити тих, хто не вірить в нашу перемогу», – сказав він.

“Гуртожитки для військових, які побачив у Старичах, важко назвати казармами. У кімнаті по 2-3 бійця, в блоці є можливість прийняти душ, є санвузол і нормальні умови. Військові мають можливість нормально відпочити і підготуватися до наступного дня, концентруватися лише на військовій службі”, – повідомляється на офіційній сторінці Президента у мережі Facebook.

Радник Президента Юрій Бірюков повідомив, що загалом по Україні планується збудувати 184 гуртожитки за однаковим проектом і що це будуть гуртожитки тільки для військових контрактної служби. Також, за його словами, близько 160 гуртожитків зараз активно будуються, а щодо решти відбуваються повторні торги. Чотири гуртожитки будуть завершені у листопаді, два – у грудні, і ще два – можливо, перейдуть на наступний рік.

У Старичах має бути збудовано вісім гуртожитків приблизно на 1000 солдатів (по 125 у кожному).

У нових гуртожитках передбачені кімнати, в яких розміщуватиметься по п’ятеро солдатів.  У гуртожитках для сержантів будуть кімнати на три людини.

Вартість спорудження одного такого гуртожитку – близько 15 мільйонів гривень.

“ZIK” також інформує, що сьогодні Президент Петро Порошенко відвідає Військовий госпіталь у Львові та зустрінеться з пораненими військовослужбовцями.

Фото: Дивись Інфо, ZIK

Цей допис уже прочитано 28 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: