Home » Культура » Сьогодні Львівська філармонія запрошує на концерт «Музичні діаманти романтизму».

Сьогодні Львівська філармонія запрошує на концерт «Музичні діаманти романтизму».

Концерт, який подарує не лише справжню естетичну насолоду.

Львівська філармонія запрошує на найромантичніший концерт осені. Сьогодні, 2 листопада, в концертному залі ім. С. Людкевича відбудеться концерт «Музичні діаманти романтизму». Про це повідомила прес-служба Львівської національної філармонії.

«Музичні діаманти романтизму» – концерт, який не лише подарує справжню естетичну насолоду. Це дійство, яке проведе слухача віхами епохи романтизму в музиці. Цей період подарував світу незліченну кількість вічних шедеврів, серед яких діаманти, представлені до уваги досвідченого і вишуканого глядача культурної столиці», – зазначають організатори події.

На концерті пролунають увертюра до комедії «The School for Scandal» («Школа скандалу») американського романтика Семюеля Барбера, Концерт для скрипки з оркестром ре-мінор – єдиний твір, написаний Яном Сібеліусом для цього інструмента, а на завершення – Симфонія №2 до-мажор Роберта Шумана. Твори виконуватиме скрипалька Анна Решняк під супровід Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, яким диригуватиме Тарас Криса.

Концерт відбудеться сьогодні, 2-го листопада, о 19:00. Вартість квитків від 70 до 130 грн. Квитки можна замовити на сайті Львівської філармонії.

 

Фото: Високий Замок, Львівська філармонія

Цей допис уже прочитано 11 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: