Home » Суспільство

Суспільство

Список безкоштовних ліків у Вашому смартфоні

Додаток “Ліки контроль” допоможе дізнатися, які препарати можна отримати у лікарні безкоштовно під час лікування на стаціонарі, та спростить пошук дешевих аналогів. Уляна Супрун повідомила про це на своїй сторінці у Facebook.

Read More »

Урочиста хода військових 80-ї десантно-штурмової бригади з нагоди повернення із зони бойових дій

В суботу, 30 червня, у Львові відбудеться урочиста хода військовослужбовців 80-тої окремої десантно-штурмової бригади з нагоди повернення із зони бойових дій. Урочисте проходження військових розпочнеться о 10.00, і закінчиться на пл. Ринок окремою церемонією та урочистостями. Участь в заході візьмуть близько 1 тисячі військовослужбовців та їх рідних. Долучитися може кожен бажаючий.

Read More »

Авіація Галичинни виходить на Kickstarter

Львівська компанія  запустила інноваційний продукт на Кікстартері. Це всесвітня платформа фінансування творчих проектів. Kickstarter надає підтримку різноманітним проектам, у 13-ти категоріях: мистецтво, комікс, танець, дизайн, мода, фільми і відео, їжа, відеоігри, музика, фотографія, видавництво, технологія, театр. За 3 роки існування більш ніж 1 800 000 людей своїми пожертвами повністю успішно профінансували понад 20 000 проектів, зібравши більше $200 000 000.

Read More »

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme free