Home » Новини Львова » Смертельний обстріл на Донбасі: в РНБО зробили важливу заяву про розведення сил у Петрівському

Смертельний обстріл на Донбасі: в РНБО зробили важливу заяву про розведення сил у Петрівському

Україна має намір сьогодні, 8 листопада, о 12 годині приступити до розведення сил у населеному пункті Петрівське на лінії розмежування.

Смертельний обстріл на Донбасі: в РНБО зробили важливу заяву про розведення сил у Петрівському

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це рішення було анонсовано раніше в штабі ООС за умови, що на Донбасі дотримується режим “тиші”.

При цьому, як вже відомо, 7 листопада ситуація на Донбасі загострилася: бойовики 20 разів порушили режим припинення вогню, в результаті загинув один військовослужбовець ООС, ще четверо отримали поранення.

Як відомо, українська сторона запланувала розведення сил на ділянці №3 (Богданівка – Петрівське) на 8 листопада за умови додержання режиму “тиші” на цій ділянці протягом 7 діб. Сьогодні – сьомий день режиму “тиші”.

Стосовно ситуації біля населеного пункту Золоте-4 в Луганській області, то там тривають роботи з розмінування, а також очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів. Попередньо розмінування проводитимуть до 9 листопада.

“Завтра в Петрівському розведення військ. А сьогодні помічник президента Андрій Єрмак з членами Кабміну та іноземними послами відвідали ділянки біля Петрівського і Золотого-4. Делегацію супроводжувала і наша команда. До розведення все готово”, – заявляв радник секретаря РНБО,  Сергій Сивохо.

“Богданівка, Донецька область, Україна, 1 км до смуги розмежування. Якщо все буде добре, завтра в 12 – початок розведення”, – коментував у мережі глава МВС Арсен Аваков, який напередодні побував у Золотому.

Цей допис уже прочитано 95 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: