Службова солідарність? З головного управління юстиції Львівщини звільняється більша частина керівного складу.

На знак підтримки звільненого керівника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського спільно з ним звільняються близько 10 керівників відділів обласної юстиції. 

Про це повідомляє ZIK.

Про це 2 січня журналістам ZIK-у повідомила начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю ГТУ юстиції у Львівській області Ольга Шайнога.

«Наш керівник Ярослав Жукровський – це керівник нової формації. Напевно, через це він не ввійшов у формат Міністерства юстиції. Звільнення його надзвичайно цікаве. Звільнили його за перевищення службових повноважень. Хоча, за період його роботи в управлінні юстиції ми, як керівники відділів, ніколи не бачили перевищення. Тому ми сприймаємо цю ситуацію як абсурдну і на знак поваги до саме такого керівника, який має бути на даний час у нашій державі, – ми звільняємося разом із ним. Це приблизно 10 осіб керівного складу. Це більша частина керівників відділів», – повідомила О.Шайнога.

З її слів, Ярослава Жукровського звільнили за перевищення службових повноважень за скаргою його заступника Оксани Куманської-Нор.

Звільнений з посади начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, вважає своє звільнення незаконним і необґрунтованим та оспорюватиме його в суді. Офіційна мотивація звільнення – перевищення службових повноважень. 

Зі слів самого Ярослава Жукровського, серед офіційних причин його звільнення, зокрема, те, що він видав наказ, що будь-яке входження підлеглих до державних реєстрів має здійснюватися виключно на підставі письмового подання. Екс-керівник обласної юстиції також висловив низку припущень щодо неофіційних мотивів звільнення, зокрема, назвав декілька кадрових рішень щодо підлеглих, які він здійснив.

Фото: ZIK

Цей допис уже прочитано 842 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: