Home » Новини України » “Слуга народу “сподівається на повернення окупованого Донбасу до Нового року

“Слуга народу “сподівається на повернення окупованого Донбасу до Нового року

Окуповані частини Донецької і Луганської областей зможуть повернутися до складу України вже до Нового року. Про це глава комітету ВР з міжнародних справ Богдан Яременко заявив в інтерв’ю РБК-Україна.

“Ми однозначно заявили свою позицію. Ми згодні на вибори найближчим часом, але тільки при виконанні певних передумов: вибори на всій території України, за українськими законами і після забезпечення умов безпеки “, – говорить він.

“Якщо Росія готова до конструктивних дій і разом ми зможемо забезпечити всі до грудня – буде чудово, якщо на Новий рік ці території повернуться до складу України”, – підкреслив депутат. Росія може вивести свої війська, своїх найманців, це справа кількох тижнів, запевняє Яременко.

Далі туди повернеться українська влада, яка зможе досить швидко відновити там український правопорядок, вважає він. “Тобто, при бажанні РФ все можна зробити досить швидко”, – підкреслив депутат.

Відповідаючи на питання, чи можна взагалі вірити РФ, Яременко заявив: “Ми намагаємося бути оптимістами, але не тому, що ми не знаємо чи не пам’ятаємо історії”. “А тому, що РФ, продовжуючи заперечувати свою участь у війні на Донбасі, заперечуючи, що є учасником Мінських угод, все ж пішла на їх виконання в частині обміну” 35 на 35 “, – зазначив він.

“Це моя особиста думка. Донбас дорого обходиться Росії, у них є певні надії на полегшення режиму санкцій, і тому вони почали цю гру. Наскільки далеко вони готові зайти, я, звичайно, не знаю. І довіри до них немає. Тому ми будемо рухатися маленькими кроками “, – додав депутат.

“Тут багато хто скаже: так як ви взагалі Росії довіряти можете?! Але мова не йде про те, щоб злитися в братській любові з РФ, а про те, щоб була довіра до них на переговорах, щоб бути впевненими, що вони виконають те, що обіцяють “, – говорить Яременко.

"Слуга народу "сподівається на повернення окупованого Донбасу до Нового року

Цей допис уже прочитано 107 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: