Словацькі перевізники розпочинають блокування українського кордону

Станом на ранок 1 грудня на напрямку пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» у чергах перебуває близько 600 вантажівок. Це стосується кордону із Словаччиною. Про це пише Укрінформ.

«Станом на ранок сьогодні на напрямку пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке», це кордон із Словаччиною, у чергах перебуває десь 600 вантажівок. А на кордоні з Угорщиною навпроти пункту пропуску «Тиса» є до 1000 вантажних транспортних засобів, які очікують можливості перетину кордону у бік України», – зазначив Демченко, речник Державної прикордонної служби України.

За його словами, з четверга прикордонники отримали інформацію від словацьких колег про намір блокування руху вантажівок на напрямку пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» в п’ятницю о 15:00 за європейським часом.

«І вчинятимуть ці дії представники Союзу перевізників Словаччини. Власне, о 16-й годині за Києвом будемо бачити, яка складеться ситуація на кордоні з Словаччиною далі. Хоча учасники цієї акції зазначали, що вони на виїзд зі Словаччини будуть пропускати десь по чотири вантажівки на годину», – заявив Демченко.

Як повідомлялося, словацькі перевізники планують у п’ятницю заблокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску «Ужгород».

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: