Словацькі перевізники хочуть заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

Учора Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) оголосив про рішення блокувати прикордонний пункт “Вишнє Нємецьке – Ужгород” з 1 грудня о 15:00. Про це повідомляє TASR.

Рішення про блокування цього перетину кордону було прийняте після переговорів між президією UNAS і Міністерством транспорту Словаччини. Уточнено, що блокування триватиме “до подальшого повідомлення.”

У пресрелізі UNAS зазначено, що перевізники не завадять перевезенню гуманітарних вантажів, військової допомоги, живих тварин, палива, а також охолоджених або свіжих товарів. Однак перевезення комерційних вантажів, які перебувають у вантажівках, буде обмежено швидкістю чотири вантажівки на годину.

Це не перший випадок протесту UNAS цього місяця. Раніше вони заблокували пункт перетину “Вишнє Нємецьке” на годину, висловлюючи солідарність із польськими мітингарями.

Головна вимога перевізників — введення дозвільної системи для українських транспортних засобів з боку Брюсселя. Поводження європейських компаній не може конкурувати з українськими, і це вимагають також учасники протестів на кордоні Польщі з Україною.

Нагадаємо, що польські далекобійники почали свій протест 6 листопада, вимагаючи від ЄС відновити дозвільну систему для українських водіїв, що в’їжджають до Євросоюзу, та для водіїв ЄС, що в’їжджають в Україну, за винятком гуманітарної допомоги та військових вантажів.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: