Home » Суспільство » Скульптуру пам’ятника Т. Шевченкові з міні-макету забрали в майстерню

Скульптуру пам’ятника Т. Шевченкові з міні-макету забрали в майстерню

Як повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації, підрядна організація, яка встановлювала міні-макет пам’ятника Тарасові Шевченкові, вчора пізно ввечері забрала скульптуру в майстерню для виконання технічних робіт, які необхідно проводити при плюсовій температурі.

Сьогодні до кінця дня скульптура буде встановлена на макет, пише прес-служба ЛМР.

«Вчора ввечері підрядна організація проводила роботи з підсилення кріплення скульптури пам’ятника Тарасові Шевченку у міні-макеті, адже вона була розхитана. Однак певні роботи було складно виконати безпосередньо на площі через низьку температуру зовнішнього повітря. Тому скульптуру забрали в майстерню. Сьогодні до кінця для планують встановити її на макеті», – розповів Андрій Зозуля.

Нагадаємо, у Львові 12 лютого відкрили відтворений пам’ятник Тарасові Шевченку у міні-макеті для незрячих. Вартість бронзового макету – 200 тис. грн. Виготовили макет скульптори брати Сухорські – Володимир і Андрій на замовлення Галицької районної адміністрації.

Це третій міні-макет у Львові, який виготовили для людей з важкими порушеннями зору. Першою у міні-макеті для незрячих було відтворену львівську Ратуша. Минулого року відкрили міні-макет Собору св. Юра.

Цей допис уже прочитано 393 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: