Скільки коштують овочі у Польщі і в Україні

В країні порівняли вартість овочів на ринках у Києві та Варшаві у січні 2018 року.

Про це повідомив в Facebook директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, передає “Народна Правда”.

Так, кілограм картоплі і на ринку “Столичний”, і на ринку “Броніше” коштує в середньому 4 гривні. Тим самим, за двадцять днів січня картопля у Києві подорожчала на 50 коп, а у Польщі тільки на 27 коп.

Кілограм капусти і в Польщі, і в Україні коштує 3 гривні, цибуля на опті українського ринку торгується по 3 гривні за кг, а на польському – по 4 гривні за кг. З початку року цибулю у Києві подешевшала на 50 коп., а у Варшаві – на 41-ну.

Морква і буряк в середньому коштують на українському ринку 6 гривень, подорожчавши відповідно на 2 і 1,5 гривні. На варшавському ринку морква зараз коштує 7 гривень за кіло, буряк – 6 гривень.

У Польщі та в Україні подешевшали після свят помідори – до 45 гривень за кг (на 15 грн) у Києві, і до 54 гривень (на 4,5 грн) у Варшаві.

Різна тенденція спостерігається на ринках двох столиць з цінами на солодкий перець. Якщо у Києві його продають по 55 гривень за кг, то в Варшаві – по 72 гривні. При цьому в українській столиці середня ціна знизилася на 20 гривень, а в польській, навпаки, піднялася майже на 12 гривень за кіло, резюмував Дорошенко.

Цей допис уже прочитано 905 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: