Скандальне інтерв’ю путіна з Карлсоном: Деталі

Широко розповсюджене інтерв’ю, яке російський президент Володимир Путін надав американському “журналісту” Такеру Карлсону, виявилося лише черговим повтором раніше висловлених тез російського лідера. Путін обговорював історію України, скаржився на історичних постатей, звинувачував Україну в початку війни та згадав угорського прем’єра Віктора Орбана. Про це пише РБК-Україна.

Путін витратив півгодини на інтерпретацію історії України, повторюючи свою версію створення країни та вказуючи на роль Леніна та Сталіна.

Несподівано було згадано угорського прем’єра. За словами Путіна, українці на заході України хочуть повернутися до складу Угорщини. Проте, на питання Карлсона про надсилання такої пропозиції Орбану, російський лідер заперечив.

Путін також обговорив історію княгині Ольги та Володимира Великого, намагаючись підкреслити толерантність росіян до інших релігій та культур. У контексті війни в Україні Путін заявив, що не має наміру припиняти конфлікт. Оскільки “не досягнуті цілі”, і знову висловив ідею “денацифікації”, вказавши на Бандеру та Шухевича.

Путін, як і раніше, наголошує на бажанні “мирного вирішення конфлікту” та готовності до переговорів. Проте стверджує, що Київ відмовився від цих ініціатив.

Лідер РФ продовжує висловлювати версію, що війна розпочалася з вини України, а Росія не нападала ні в 2014-му, ні в 2022-му році. В інтерв’ю Путін також скаржиться на те, що його “кинули” під час переговорів в Стамбулі, виправдовуючи відступ російських військ з-під Києва та північних регіонів України.

У цій бесіді Путін вдало уникнув питання Карлсона про своє ставлення до української території, що була захоплена в результаті війни. Замість цього, він продовжив розповідати про свої уявлення про наявність “нацистів” в Україні, на що журналіст перепитав його вдруге, але так і не отримав відповіді.

Російський диктатор також заявив, що за підривом “Північних потоків” стоїть ЦРУ та згадав про американського журналіста Гершковича, який перебуває зараз у в’язниці в Росії.

Путін висловив свою підтримку власнику SpaceX Ілону Маску, назвавши його “розумною людиною” та закликавши до співпраці.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: