Home » Новини України » Скандал з Олексієм Гончаруком – у мережі з’явилася прослушка

Скандал з Олексієм Гончаруком – у мережі з’явилася прослушка

На одній з нарад Гончарук, Маркарова і Смолій нібито виробляли пояснення для президента про причини зміцнення курсу гривні.

У мережі оприлюднили запис розмови, ймовірно, прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з міністром фінансів Оксани Маркарової і заступник голови Національного банку України Катерини Рожкової.

Аудіозапис була розміщена в Youtube-каналі, створеному 15 січня.

“Історія як Олексій Гончарук, Оксана Маркарова, Яків Смолій, Катерина Рожкова, Юлія Ковалів збиралися на нараду до “тупого президента” Зеленському”, – йдеться у підписі до ролика.

На одній з нарад в кінці 2019 року (озвучується дата – 16 грудня), де були присутні прем’єр-міністр Олексій Гончарук, голова Мінфіну Оксана Маркарова, глава НБУ Яків Смолій та його заступник Катерина Рожкова, а також заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів, нібито виробляли пояснення для президента про причини зміцнення курсу гривні.

Голос, дуже схожий на голос Гончарука, просить допомогти йому пояснити Володимиру Зеленському на запланованому нараді з економічної політики, що відбувається з курсом, за рахунок чого він зміцнюється, і чи є в бюджеті дірка в 50 млн гривень. при цьому, під час розмови прем’єр називає себе “профаном в економіці”.

Також він підкреслює, що президенту потрібно показати, що ресурси стали дешевше, визнаючи, що сам є повним профаном в економіці.

Народний депутат України від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук в коментарі РБК-Україна повідомила, що відео обговорювалося на засіданні фракції.

За словами джерела РБК-Україна у фракції “Слуга народу”, на закритому засіданні фракції декілька депутатів намагалися підняти тему аудіозапису розмови Гончарука. Однак, нардепам не вдалося отримати необхідної підтримки у фракції.

“На засіданні фракції як такого обговорення записів по суті не було. Цю тему на самому початку піднімали група депутатів на чолі з Дубінським і Бужанським. Вони ж спробували покачати тему недовіри до прем’єра, руки підняли трохи більше 10 депутатів при голосуванні, це при тому, що були присутні близько 160 депутатів на засіданні. Інші це сприйняли більше як провокацію. Зрештою вони поїхали. Гончарука на фракції не було, причина, яку озвучив Давид Арахамія – зустріч в Офісі президента”, – розповіло джерело.

На відеохостингу Youtube була опублікована ще одна запис, на якій нібито прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповідає про свою оцінку падіння ВВП України в 4 кварталі 2019 року.
Так, на опублікованій відеозапису Гончарук розповідає про просідання економічного зростання.

“Ось у нас зараз в 4 кварталі просяде економічне зростання. Ось він буде 4 і 4, а зараз буде за деякими оцінками 2 … І” ухандохалі економіку “реформатори ці, як сказати соросята. Ухандохалі економіку. При господарників було 4 і 6. Прийшли соросята – економіка зростає 2 і вниз. і нічого нікому не доведеш. і ось це все в сукупності створює у Президента відчуття, що ситуація неконтрольована “, – йдеться у записі.

Цей допис уже прочитано 248 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: