Скандал у Києві: Охоронець школи не пустив дітей в укриття через їхню собаку

У Києві в школі №40 у Святошинському районі виник скандал, пов’язаний із ситуацією, яка виникла під час повітряної тривоги. Охоронець навчального закладу відмовився пускати двох школярів, 11-річну Олександру і 12-річного Богдана, в укриття через те, що вони не залишили свого собаку породи “мальтіпу” на вулиці. Про це пише видання Експрес.

Подія трапилася приблизно о 15:30 під час повітряної тривоги, коли діти прямували до бомбосховища навчального закладу. Охоронець заборонив їм заходити до приміщення, адже діти вели із собою свою собаку.

Поліція Києва розпочала розслідування за фактом залишення без допомоги дітей, які перебували в небезпечному для життя стані. За ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України передбачено обмеження або позбавлення волі до двох років.

Директорка школи пояснила, що відповідно до правил, тварин не допускаються в укриття. Вона наголосила, що інакше діяти школа не могла, оскільки інші школярі можуть мати алергічну реакцію на тварин.

Журналістка Тетяна Даниленко розповіла, що діти бігли шукати інше сховище, коли ракета майже потрапила у них. Справа знаходиться під розглядом прокуратури, а громадськість вимагає строгої відповідальності.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: