Home » Новини Львова » Скільки нам ще “милуватися” передвиборчими переконаннями колишнього гаранта

Скільки нам ще “милуватися” передвиборчими переконаннями колишнього гаранта

Виборча гонка завершилась. Країна отримала нового президента, залишилось дочекатись остаточної дати інавгурації, однак з вулиць українських міст досі не зникли агітаційні білборди.

Відповідно до закону “Про вибори народних депутатів України”, передвиборна агітація закінчується о 24:00 останньої п’ятниці перед днем ​​голосування.

В “день тиші” була заборонена “публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост президента України і розповсюдження політичної реклами”.

Однак, ще за день до другого туру президентських виборів, в “день тиші”, в багатьох містах України була помічена прихована агітація.

Формально така реклама не є порушенням законодавства, оскільки не вказує прямо на прізвища кандидатів або на дату виборів, однак вона виконана в стилістиці передвиборних кампаній кандидатів, тому не складно здогадатись за кого агітує, той чи інший білборд.

Львівський політолог Олексій Роговик підтверджує думку, що більшість політичної реклами, яка залишилась від виборів формально не порушує вимог закону: «Зараз в нас нема виборчого процесу, а тому мова вже може йти про дочасну політичну агітацію. Але реальних інструментів юридичних їй протидіяти нема, а тому це, на жаль, більше питання політичної та моральної відповідальності.»

Водночас на таких рекламних бордах немає вихідних даних, тому вияснити кому вони належать та спитати скільки українцям ними ще “милуватися” ні у кого.

ФОТО 14.05.2019

Скільки нам ще "милуватися" передвиборчими переконаннями колишнього гаранта

Цей допис уже прочитано 141 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: