Home » Новини Львова » Сім’ї загиблих у Скнилівській трагедії отримають кошти від місцевої влади

Сім’ї загиблих у Скнилівській трагедії отримають кошти від місцевої влади

На шістнадцяту річницю Скнилівської трагедії міська рада Львова виділила одноразову матеріальну допомогу сім’ям загиблих.

Сім'ї загиблих у Скнилівській трагедії отримають кошти від місцевої влади

Про це повідомили у  прес-службі Львівської міської ради.

У розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового від 6 липня 2018 року затверджено надання з міського бюджету м. Львова одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих в авіакатастрофі, що сталась на військовому летовищі “Скнилів” 27 липня 2002 року – мешканцям, які зареєстровані у Львові, у розмірі 2000 гривень кожному на загальну суму 96 000 гривень.

“До дня пам’яті жертв та постраждалих на Скнилівському летовищі ми, зі свого боку, підтримуємо тих людей, які постраждали чи втратили рідних, виплатою матеріальної допомоги. Вона становитиме 2 тисячі гривень кожному”, – заявила заступниця начальника управління соціального захисту Львівської міськради Леся Дронь.

Довідка:

Трагедія на Скнилівському летовищі, що у Львові, сталась 27 липня 2002 р. під час демонстрації фігури вищого пілотажу. Тоді раптово літак Су-27 впав на глядачів. У результаті катастрофи загинуло 77 людей, зокрема 28 неповнолітніх, постраждало понад 300 людей.

Повідомляють: Варіанти

Цей допис уже прочитано 473 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: