Сільському голові села Наконечного Мирону Гулі суд обрав запобіжний захід: ВІДЕО

Сьогодні, 24 січня, в Апеляційному суді Львівської області відбувся розгляд питання про обрання запобіжного заходу щодо екс-голови Наконечнянської сільської ради Мирона Гули.

Нагадаємо, що 4-го січня на Львівщині поліція затримала голову Наконечнянської сільської ради Яворівського району Мирона Гулу. Чоловік вимагав від учасника АТО 300 тисяч грн. за виділення земельної ділянки для ведення садівництва – як стверджує сторона обвинувачення.  Вже наступного дня за справу “взявся” суддя Галицького районного суду м. Львова Віталій Радченко, який звільнив з-під варти сільського голову й залишив без задоволення клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу та знехтував доказами представленими прокуратурою.  За словами судді, він прийняв таке рішення, оскільки протокол обшуку в сільській раді працівники поліції оформили з порушенням закону, а сам обшук був проведений без дозволу суду. Як виявилось,  Віталій Радченко зареєстрований і проживає в селі Наконечному:

«Жителі села Наконечного навіть не підозрювали що поряд з ними мешкає сепаратист з Донбасу – Віталій Радченко. Більше того, суддя сепаратист живе під одним дахом з суддею Галицького суду м. Львова Лялюком, який вважається впливовою особою, яка прямо підтримує і відбілює корупцію в селі Наконечному. Не зможе суддя Лялюк сам справу вести, всім все зрозуміло буде, з одного села, якось дуже вже підозріло буде відпускати на волю хабарника. І тут пригодився колишній житель міста Сніжне  – Віталій Радченко, якого колись “приголубив” в село цей же Мирон Гула», – повідомляє Громадський Контроль Яворівщини на своїй сторінці у Facebook.

Сьогоднішнє засідання в апеляційному суді тривало дві з половиною години. До складу суддівської колегії входили судді Калиняк О.М., Урдюк Т.М., Ревер В.В. Суд прийняв рішення частково задовольнити апеляційну скаргу прокурора на ухвалу Галицького районного суду м. Львова від 05 січня 2018 р. про відмову у застосуванні до Мирона Гулм запобіжного заходу у вигляді взяття під варту: апеляційний суд постановив застосувати до екс-сільського голови запобіжний захід у вигляді внесення застави на рахунок апеляційного суду в розмірі 140 960 грн.

Потерпілий. учасник АТО Ігор Циганко. коментувати рішення суду відмовився.

Цей допис уже прочитано 1131 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: