Швеція надає Україні військову допомогу на $680 млн

Президент України Володимир Зеленський висловив щирі слова подяки Швеції за їхню велику підтримку в області оборони. Адже вони оголосили про новий пакет військової допомоги на суму понад 680 млн доларів. Про це глава держави написав у мережі Х.

“Я вдячний Швеції та особисто Прем’єр-міністру Ульфу Крістерссону за найбільший на сьогодні пакет оборонної допомоги на загальну суму 683 млн дол., а також за приєднання до морської коаліції. Артилерійські боєприпаси, засоби протиповітряної оборони, гранатомети, бойові катери, бронемашини та інші засоби відповідають найбільш нагальним потребам наших воїнів на передовій”, – зазначив Президент.

Зазначимо, що цей новий пакет допомоги вартістю 683 млн доларів є 15-м за рахунком та став найбільшим, який Швеція надала Україні від початку повномасштабного вторгнення Росії. До нього увійдуть артилерійські снаряди, гранатомети, система протиповітряної оборони RBS 70. А також протитанкові ракети (ПТРК), ручні гранати та гранатомети Grg m/48.

Зеленський також нагадав, що загальна оборонна підтримка Швеції вже сягнула майже 3 млрд доларів. Цей внесок визначається як значний для зміцнення стійкості України перед обличчям російської агресії. Він виступає як потужна інвестиція у збереження миру й свободи у Європі.

Наголошуємо, що Швеція також передасть 10 бойових катерів CB 90 (Combat Boat 90), 20 групових катерів та підводне озброєння. Це доповнить арсенал України у боротьбі за свою незалежність та безпеку.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: