Home » Новини Львова » Штраф у сумі 170 тис.гривень отримала одна львівська фірма

Штраф у сумі 170 тис.гривень отримала одна львівська фірма

Адміністративна комісія, яка розглядає порушення у сфері законодавства про охорону історичної спадщини, збирається оштрафувати ПП «Кас Консалтинг», яке проводить самовільну заміну вікон та перефарбування фасаду вілли Бачевського – пам’ятки архітектури місцевого значення на улиці Вітовського, 35-А.

«Сьогодні на комісії ми розглянули це питання та вирішили накласти максимальний штраф – 170 тис. гривень. Однак представник фірми не прибув на засідання ,і для дотримання усіх процедур, щоб потім постанову про штраф не можна було оскаржити, ми вирішили розглянути це питання наступного разу», – розповів Андрій Москаленко- заступник міького голови з питань розвитку.

За словами начальниці управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко, мова йде про приватне підприємство «Кас Консалтинг». За даними Youcontrol, основний вид діяльності фірми – оренда й управління власними чи орендованими приміщеннями. Влісником фірми є Вакуленко Юлія.

Штраф у сумі  170 тис.гривень отримала одна львівська фірма

Вілла до фарбування

Раніше у цьому приміщенні розміщувалось львівське відділення страхової компанії «Брокбізнес», власником якої є Віталій Хомутиннік – співголова депутатської групи «Відродження», колишній член Партії Регіонів. У 2016 році вони переїхали на вулицю Стрийську.

Зазначимо, що у 2004 році земельну ділянку на Вітовського 35-А придбав за півмільйона акціонерний банк «Брокбізнесбанк». Тепер власником частини цієї земельної ділянки – зі сторони вулиці Зарицьких, є ТзОВ «Марконі». З 2017 року на території вілли ведуться будівельні роботи.

Штраф у сумі  170 тис.гривень отримала одна львівська фірма

Джерело: ТвоеMisto

Цей допис уже прочитано 348 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: