Home » Новини Львова » Школи Львова з березня охоронятиме “Муніципальна варта”

Школи Львова з березня охоронятиме “Муніципальна варта”

Перші 10 закладів освіти з березня охоронятимуть за бюджетні кошти. У список попали навчальні заклади Левандівки, Сихова та на вулиці Замарстинівській.

До травня під охороною муніципалів може бути вже до 40 закладів. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради. 

На пленарне засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться 15 лютого, планують запропонувати перші 10 навчальних закладів, які тестово охоронятиме ЛМК “Муніципальна варта”. Школи і садки обиратиме робоча група, до якої також увійдуть і депутати Львівської міської ради. У список першочергово попадуть ті, де вже були здійснені крадіжки. Зокрема, це навчальні заклади Левандівки, Сихова та на вулиці Замарстинівській. З часом список шкіл та садків під охороною ЛКП буде збільшуватись. До травня під охороною муніципалів може бути вже до 40 закладів.

Ініціативу щодо впровадження муніципальної охорони запропонували депутати Львівської міської ради. Як повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, на одну школу, яку охоронятимуть лише у денний період, потрібно буде виділити 110 тис. грн. в рік. Якщо ж охорона буде цілодобовою, витрати становитимуть 330 тис. грн. в рік. Станом на сьогодні у Львові налічується 120 шкіл та 100 дитячих садків.

Цей допис уже прочитано 351 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: