Home » Кримінал » Щоб пройти відбір в львівську поліцію, треба дати хабар?

Щоб пройти відбір в львівську поліцію, треба дати хабар?

У Львові на хабарі впіймали члена поліцейської комісії.

Під час отримання хабаря затримано члена поліцейської комісії ГУ НП у Львівській області, яка проводить відбір кандидатів на службу в Нацполіцію шляхом співбесіди, – про це повідомляє видання “Львівський портал” з посиланням на речницю прокуратури Львівської області Юлію Шевченко.

За даними прокуратури, члена поліцейської комісії затримали вчора близько 12.00 при одержанні ним 500 доларів, які він вимагав за сприяння у працевлаштуванні у Нацполіцію.

За словами керівника поліцейської комісії із відбору кандидатів на посади поліцейських у поліції Львівської області Вікторії Балицької, мова йде про Володимира Марусяка, якому нібито передавав гроші родич кандидата задля отримання посади у правоохоронних органах. Сам затриманий стверджує, що його підставили.

Справа – керівник поліцейської комісії із відбору кандидатів на посади поліцейських у поліції Львівської області

Вікторія Балицька

«Передав гроші родич кандидата на посаду опера, начебто, за позитивне голосування за нього після співбесіди. Власне, під час передачі 500 доларів Володимир був затриманий співробітниками Управління захисту економіки. Версія Володимира Марусяка про те, що його підставили», – повідомила вона.

Орієнтовно у п’ятницю відбудеться обрання міри запобіжного заходу. Затримання Володимира Марусяка керівник комісії вважає несподіванкою.

«Знаю його два роки, відтоді, як ми почали працювати в комісії. Під час співбесід із кандидатами він жодного разу ніякими діями чи словами не викликав у мене сумнівів у порядності. Ніколи не просив підтримати когось з кандидатів, і під час співбесід я не помітила з його боку необ’єктивності чи лояльності до когось із них. Володимир професійний та успішний адвокат із чудовою репутацією. Тому звістка про затримання мене вразила», – повідомила вона.

Стосовно кандидата, за підтримку якого начебто давали хабар, Вікторія Балицька зазначила: «Звичайний юнак, на питання по законодавству відповів, якихось сумнівів у його мотивації та готовності працювати поліцейським не викликав. Відтак одноголосно (5 голосів) був рекомендований для служби в поліції. Нічого підозрілого під час співбесіди із ним не було».

Діяльність поліцейської комісії регламентується ст. 51 Закону України «Про Національну поліцію». У ГУ НП у Львівській області до її складу входять Микола Величкович, Роман Рибіцький, Сергій Богданов, Володимир Марусяк та Вікторія Балицька. Марусяк та Балицька є представниками від громадськості.

Фото: dt.ua, leopolis.news

Цей допис уже прочитано 9 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: