Home » Авторські матеріали » Що робити, коли під час перельоту загубився ваш багаж?

Що робити, коли під час перельоту загубився ваш багаж?

Ситуація, коли ви прилетіли, а ваш багаж – ні, вкрай неприємна.

Автор статті – Юрій Кічало

Сумна статистика повідомляє, що кожні півтори хвилини одна людина в світі заявляє про втрату валізи. Зрозуміло, що найбільш очевидною причиною втрати залишається людський фактор. Але часом проблеми виникають через збій електроніки. Якщо раптом ця доля спіткала вас, головне – не панікуйте, адже в такому стані вам нічого вирішити не вдасться. Найважливіше в такій ситуації зберігати спокій та холоднокровність. А що робити далі – ми вам зараз розповімо.

Що робити, коли загубився ваш багаж:

  1. Шукайте вивіску Lost & Found. Вирушайте до стійки або віконця під нею. Якщо не знайшли, йдіть в представництво авіакомпанії, якою летіли.
  2. Показуйте паспорт, багажну бірку. Заповнюйте бланк: вкажіть особисті дані, номер рейсу, детально опишіть саму валізу і те, що було в ній. Також вкажіть аеропорт, в якому вам було б зручно забрати свої речі. Зробіть ксерокопію або сфотографуйте заповнений акт. Він буде потрібен, якщо розшук піде не за протоколом і вам доведеться подавати в суд на авіакомпанію. Сподіваємося, що до цього не дійде, але краще підстрахуватися. Головний ваш документ зараз – багажна бірка, бережіть її. Як і посадковий талон (квиток).
  3. Якщо у валізі були предмети першої необхідності – дитяче харчування, ліки, готівкові гроші, щось ще, – зверніться до представника авіакомпанії: ви маєте право на компенсацію. Все просто: ви купуєте те, що вам потрібно, і приносите чеки, які вам оплачують (не більше 250 євро).
  4. Правила повітряних перевезень встановлюють 21-денний термін на розшук багажу. Про те, що валізу знайдено, вам повідомлять по телефону. Далі справа техніки: ви приїжджаєте в аеропорт, знову приходите на стійку Lost & Found і після коротких формальностей отримуєте заповітний вантаж. У більшості випадків це відбувається на 2-3-ій день. Як варіант: валіза чекатиме вас в офісі авіакомпанії або вам її доставлять за вказаною адресою.
  5. Відразу ж обстежте валізу на предмет пошкоджень. Виявивши, що щось не так, негайно заявляйте про це представнику авіакомпанії. Потім отримати компенсацію за збиток або полагодити чемодан за рахунок недбайливого перевізника не вийде.
  6. Якщо через три тижні сліди вашої валізи так і не вдалося виявити (зазвичай, це відбувається, якщо з неї злетіла багажна бірка, але іноді виникають ситуації, коли ваш вантаж закинуло в якусь країну, митні правила якої ускладнюють його повернення), то постає питання про компенсацію за матеріальну шкоду.

Компенсації за втрату і затримку багажу регулюються Варшавською конвенцією і Гаазьким протоколом, які мають пріоритет над місцевими законами щодо міжнародних перевезень. Компенсація за втрачений багаж розраховується за принципом: 20 доларів за 1 кг ваги. При цьому вартість речей, що були в багажі, не враховується. Але на розсуд компанії можлива виплата компенсації за втрату дорогого одягу і взуття. Для цього необхідно подати скаргу протягом 18 місяців з моменту зникнення.

Якщо авіакомпанія піклується про свою репутацію, вона заплатить компенсацію на суму до 5 тисяч доларів. В іншому випадку доведеться звертатися до суду. Позов може бути прийнятий протягом двох років з дня зникнення багажу. Пам’ятайте, що в правилах практично всіх авіаперевізників пасажирам рекомендується перевозити документи, гроші, ліки, ключі, крихкі речі, антикваріат і коштовності в ручній поклажі.

Фото: pinterest.com

Цей допис уже прочитано 14 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: