Home » Новини Львова » Шахтарі на Львівщині другий день страйкують під землею.

Шахтарі на Львівщині другий день страйкують під землею.

Гірники вимагають погасити борги по зарплатні.

Шахтарі на Львівщині другий день страйкують під землею.На Львівщині на шахті “Лісова” гірники влаштували протест під землею. Вони вимагають погасити борги по зарплатні. За жовтень шахтарям виплатили лише 48% заробітку, – повідомляє сайт “24-го каналу”.

У вівторок, 11 грудня, під землею залишаються 97 гірників, 45 з них протестують вже другий день.

Відомо, що першими на поверхню підійматися відмовилися шахтарі 1-ї зміни (45 працівників), пізніше до них приєдналися ще 78 гірників 3-ї зміни. Крім того, шахтарям 4-ї зміни адміністрація підприємства не дозволила спуститись під землю.

Незалежна профспілка гірників звинувачує у протестах міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика.

“Насалик відволік на інші цілі 240 млн. грн., які були зароблені шахтарями за відвантажену ДП “Львівугілля” продукцію. Тобто, видобуте гірниками вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики. Парадокс полягає у тому, що шахтарі за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля замість винагороди отримали заборгованість із зарплати”, — повідомляє Михайло Волинець, голова профспілки шахтарів.

Михайло Волинець також сказав, що до Києва планує приїхати делегація від представників гірників. Вони хочуть провести перемовини з урядом.

Фото: Today.ua

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 139 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: