“Щоб люди зрозуміли, що це не чума”: Зеленський розповів, як хотів заразитися коронавірусом

Президент України хотів на власному прикладі показати, як це бути зараженим на коронавірус. Володимир Зеленський намагався в такий спосіб показати, що робить хвороба. Про ідею зараження коронавірусом, щоб на власному досвіді це показати, Зеленський розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

“Я хотів на собі пройти цей етап. Щоб людям було легше. Коли був у нас момент депресії, ми зібралися. Я запропонував нашим: “Давайте, я захворію, відразу мене ізолюємо на Банковій. І проживу це нормально”. Щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу. Але щоб люди зрозуміли і те, що це не чума. Щоб не було депресії. На самому початку був момент дуже страшний, коли люди вважали, що ми всі помремо”, – розповів Володимир Зеленський.

Однак від цієї ідеї відмовилися. “Вирішили, що занадто. Що перебір”, – відзначив Президент України. Також, за словами Зеленського, такий його крок йому б не пробачила родина.  “Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, мали б рацію”, – підсумував Володимир Зеленський.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 167 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: