Home » Новини України » Що відомо про нового голову Нацполіції Ігоря Клименка?

Що відомо про нового голову Нацполіції Ігоря Клименка?

Сьогодні Кабінет міністрів призначив Ігоря Клименка головною Національної поліції. До цього він був заступником попереднього начальника НПУ Сергій Князєва, у відомстві спеціалізується на психології.

Головний поліцейський країни має намір продовжувати ті реформи, які реалізуються з моменту створення НПУ. За його словами, він активно також буде працювати в напрямку протидії насильству в сім’ї, боротьби з наркотиками.

“Для мене честь очолити найбільший правоохоронний орган – Національну поліцію України. У той же час, розумію відповідальність і важливість цієї посади. Завдання номер один – покращення стану реагування на повідомлення про скоєння злочинів і правопорушень. Наступним напрямком роботи – профілактика злочинності, в першу чергу її вуличним проявам, а також підвищення ефективності в забезпеченні безпеки дорожнього руху. Запевняю в повній готовності до якісного виконання завдань, поставлених перед національною поліцією керівництвом держави, урядом, а головне – народом України “, – заявив Клименко.

ХТО ТАКИЙ КЛИМЕНКО?
Новий глава Нацполіції закінчив Харківський військовий університет, служив в армії.

З 1998 по 2001 роки працював психологом управління по роботі з особовим складом Управління МВС України в Харківській області.

З грудня 2001 по березень 2002 року – спеціальний співробітник Спеціального миротворчого центру при МВС України (учасник миротворчої операції на території Югославії в Косово).

З червня 2002 по вересень 2004 рр. – начальник відділення професійного психологічного відбору та професійної орієнтації центру практичної психології при Управлінні МВС України в Харківській області.

 З 2004 по 2008 рр. – головний психолог центру практичної психології Департаменту роботи з персоналом МВС України

Лютого-березень 2008 року – заступник начальника відділу аналізу і статистичного обліку інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення МВС України.

З березня 2008 по червень 2010 рр. – начальник центру практичної психології Департаменту кадрового забезпечення МВС України

З червня 2010 по квітень 2011 рр. – заступник начальника управління, начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення МВС України.

З червня 2011-го по вересень того ж року – начальник управління соціально-психологічної роботи Департаменту кадрового забезпечення МВС України

З вересня по грудень 2011 року – заступник начальника управління інспекції з особового складу та психологічного забезпечення – начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту кадрового забезпечення МВС України.

З грудня 2011 по грудень 2014 рр. – начальник управління професійної підготовки і освіти Департаменту кадрового забезпечення МВС України

З грудня 2014 по листопад 2015 го – заступник начальника Департаменту кадрового забезпечення МВС України, після по жовтень 2017 го очолив Департамент.

З жовтня 2017 року по березень 2018 го – заступник голови Національної поліції України – начальник Департаменту кадрового забезпечення

З березня 2018 року по даний час обіймав посаду заступника голови Національної поліції України.

Генерал поліції третього рангу. Кандидат психологічних наук.

У 2014 році брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Донбасі. Координатор процесу реформування правоохоронного відомства в тісній співпраці з іноземними партнерами. Нагороджений відомчими нагородами МВС та медаллю “Захиснику вітчизни”. Пише СЬОГОДНІ

Що відомо про нового голову Нацполіції Ігоря Клименка?

Цей допис уже прочитано 107 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: