Home » Новини Львова » Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві?

Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві?

У селі, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві почали сохнути дерева.

У селі Чишки, біля Львова, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві почали сохнути дерева. Про це повідомляє Deo.Львів, з посиланням на допис користувачки Фейсбук.

Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві?

“Цей пост для тих, хто вважає, що 30 серпня у Чишках нічого особливого не сталось.На фото те, що ми маємо лише за кілька днів після пожежі. Всі дерева, що росли над ровом, в який ймовірно підприємство зливає відходи, засохли. Рідина, якою наповняється рів, має різкий запах і незрозумілі плями на поверхні. Відкачування води і поглиблення ровів ситуації не змінило. Запах посилюється надвечір і триває до ранку. Сім’ї, які найближче живуть, відчувають головні болі і постійне печіння в горлі!”, – написала вона.

Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві? Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві? Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві? Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві? Що відбувається на Львівщині, де недавно була пожежа на хімічному підприємстві?

Цей допис уже прочитано 200 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: