Home » Новини України » Що обіцяє зробити Зеленський, як тільки стане президентом

Що обіцяє зробити Зеленський, як тільки стане президентом

Перемога Володимира Зеленського на президенських виборах вже зафіксова офіційно. Зеленський встиг зробити кілька заяв щодо найактуальніших питань: війна, відносини з Росією та реформи та багато пообіцяти українцям.  Ми зібрали разом головні тези. 

В інтерв’ю на телеканалі “Україна” тоді ще кандидат в президенти України Володимир Зеленський назвав дві глобальні проблеми України: війну на Донбасі і інвесторів.

Людям страшно, їхні фінанси не захищені, на бізнес тиснуть – різноманітні правоохоронні органи, які взагалі не повинні цим займатися. У нашій програмі (кандидата в президенти. – Ред.) всі ці функції правоохоронних органів, СБУ, ГПУ, МВС мають бути ліквідовані. Для цього необхідно створити окремий орган, який повинен займатися економічними злочинами“, – заявив Зеленський.

 Стосовно війни на сході країни, Зеленський пообіцяв, що він і його команда вестимуть “потужну інформаційну війну”, щоб закінчити військові дії.

Крім того, Зеленський заявив, що зараз завдання номер один повернути всіх українських в’язнів, всіх полонених і військовополонених. Зокрема, він пообіцяв продовжити Мінський процес і роботу в нормандському форматі.

Легалізація зброї. Незважаючи на те, що в українців на руках може бути близько 5 мільйонів одиниць зброї, тоді ще кандидат в президенти Володимир Зеленський виступив проти легалізації зброї в Україні, поки на Донбасі триває війна.

Економіка. Зеленський обіцяє для бізнесу одноразову “нульову декларацію”.

Медична і пенсійна реформи. Також в своїй програмі Зеленський пообіцяв перехід на страхову медицину і введення обов’язкового безкоштовного щорічного медогляду. Крім того, в передвиборчій програмі кандидата прописаний перехід від солідарної пенсійної системи до накопичувальної, яка вже довгі роки відкладається владою.

ФОТО: 5 канал

Що обіцяє зробити Зеленський, як тільки стане президентом

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

На Великдень до Львова приїде Петро Порошенко

Цей допис уже прочитано 109 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: